Вікна

Якісні вікна в Сваляві від виробника:
Вікна металопластикові;
Вікна з євробрусу; 
Вікна з холодного та теплого алюмінію. logo-ekran

Переваги виробів з ПВХ «Вікна Salamander-Ekran» ТМ від компанії «Екран-Вікносвіт»:

man1. Широкий ціновий діапазон. Ми виготовляємо вікна з німецького профілю Salamander та з профілю під власним брендом Ekran, маємо десятки різних пропозицій склопакетів, найрізноманітнішу фурнітуру. Така кількість складових передбачає і цінову різноманітність. Тому ми можемо «скласти» вам вікно за прийнятною для вас ціною.

2. Можливість отримати бажану форму вікна. Наше виробництво розраховане на виготовлення вікон різної форми: квадратної, трикутної, округлої, овальної, у вигляді трапеції. При цьому зберігаються усі функціональні властивості вікна.

3. Нестандартні конструкції металопластикових вікон. Повний спектр кольорів. Замовляйте вікна свого улюбленого кольору. У стандартному варіанті вікна з ПВХ – білі. Втім, компанія «Екран-Вікносвіт» надає якісні послуги з ламінації металопластикових вікон. Тож у вас є можливість вибрати вдалий колір (усі кольори за системою RAL), або підібрати текстуру вікна під цінні породи дерева.

4. Вибір додаткових аксесуарів. Протимоскітні сітки, водовідводи, підвіконня, мікропровітрювачі, протизламні ручки та інші важливі елементи – їх зручно купувати разом з вікном, аби бути впевненим, що аксесуари ідеально підходять саме до вашого вікна.

sd

5. Супутній сервіс. Ця перевага компанії «Екран-Вікносвіт» – найважливіша. Кольорові вікна ПВХАдже покупка вікна починається з консультування; далі необхідно зробити заміри; також проводиться демонтаж старих вікон і монтаж нових. Втім, коли вікно вже встановлене, ми продовжуємо залишаємося поряд з вами, бо беремо на себе гарантійні зобов’язання. Це означає, що компанія «Екран-Вікносвіт» завжди прийде вам на допомогу і зробить все, аби нові вікна десятки років приносили вам тільки задоволення.


Зв`яжіться з нами для замовлення

м. Свалява, вул. Київська, 28
(торгівельний ряд навпроти центрального ринку)
тел/факс +38 (03133) 249-29
моб. +38 (050) 100-09-49